Status

Духовни разговор о.Гаврила са сестром Јелом      A-   A+

- Помаже Бог о.Гаврило, благословите!

о.Гаврило- Бог благословио!

- Јесте ли Ви добро са здрављем?

о.Гаврило- Па нисам као кад сам био млад, године чине своје.

- Да баш тако, године чине своје, али понекад ни године нису мјерило нечијег здравственог стања, баш су нека тешка времена.

о.Гаврило- Време је исто као што је и некад било, само су људи променили начин живота. Људи су некад живели благочестиво и богобојажљиво, имали су страха Божијег у себи па су били духовно и телесно здравији.

- Сигурно је да је тако, тек ова демократија која нам је дошла на велика врата са Запада, учинила је да нико никога не поштује нити се боји. Најтеже је за омладину. Моја кћерка има 14 година и молим се драгом Богу да ми покаже пут како да је усмјерим и савјетујем да сутра буде здрава личност што је и најбитније. Супруг ми није жив и много је тешко.
Кћерка и ја смо већ биле у манастиру Лепавина на Св.Литургији и поново ћемо доћи кад будемо имали прилику. Помените нас у Вашим молитвама.

о.Гаврило- Бог вас благословио!

- Хвала Оче, Бог нека Вас чува!

о.Гаврило- А М И Н

Број посјета од 23. Априла 2009. године