Status

Духовни разговор о.Гаврила са сестром Јованом      A-   A+

- Помаже Бог Оче, благословите!

о.Гаврило- Бог благословио!

- Читала сам ове разговор преко скајпа на вашем сајту и могу Вам рећи да има много душекорисних савјета. Нисам све прочитала, али су многа питања баш она која бих и ја поставила.

о.Гаврило- Драго ми је кад неко зна поставити кратка и јасна питања, да бих и ја могао на исти начин одговорити.

- Први пут кад сам контактирала са Вама поставила сам уопштено питање, па се не могу похвалити да сам у категорији разумних. Трудићу се да Вам не досађујем, јер сам сада видјела колико тога има да се прочита, ако будем вриједна у читању наћи ћу и одговоре. Хвала Вам и за постављене текстове.
Молим Ваш одговор на једно конкретно питање. Мама и ја постимо, али мама то ради на обредан начин; пуши, не исповједа се и занемарује духовну страну. Кад сам јој скренула пажњу да не смије тако приступити Светом причешћу, рекла ми је да се онда неће ни причестити, па не знам како да поступим? Не бих вољела да неког отјерам од поста, па ма какав он био.
Хвала Вам унапријед, иако питање није било конкретно.

о.Гаврило- Питање је јасно као дан. Нека ваша мајка буде онаква како јој савест налаже и како може. Бар је у тору међу другим овцама где је сигурније него да се налази ван стада, где може да наиђе вук ,да је однесе у шуму и онда је неће бити са осталим овцама. Своје недостатке увидеће кад буде духовно дорасла својој кћерки која ће јој својим примером показати како се живи црквено и литургички.

- Хвала Вам на издвојеном времену и свако добро од Господа.

о.Гаврило - Бог благословио вас и вашу мајку, хвала вам на овом КРАТКОМ духовном разговору.

- Хвала Богу, што је мени дао да чујем пар ријечи од неког ко живи истинским јеванђелским животом! Ја сам и даље лицемјер&хеллип;

о.Гаврило - Ма нисте ви лицемер, него то ви кажете из скромности и смирења, а што краси верујућег човека.

Број посјета од 23. Априла 2009. године