RADIO BLAGOVESTI - EMISIJA "GLAS ISTINE" , GOST O. OLIVER SUBOTIĆ

<<< KLIKNI
Poslušajte emisiju "GLAS ISTINE" sa ocem Oliverom Subotićem

Sve ono što u moderno vrijeme dotiče i utiče na život Crkve i duhovnost u fokusu je nove emisije „Glas istine“. Prva emisija će se emitovati u ponedjeljak, 13. 5. 2013. od 22 časa na internet Radiju Blagovesti(repriza emisije je u utorak u 18 časova).

Kao i cijeli dosadašnji program internet Radija Blagovesti, tako je i emisija "Glas istine" koncipirana u skladu sa blagoslovom Mitropolita zagrebačko-ljubljanskog Gospodina Jovana, i uredničkim stilom arhimandrita Gavrila (Vučkovića), a posvećena je širokom tematskom okviru iz života Crkve i kulturnog obrasca, koji proističe iz duhovnog življenja.

Prvi  gost u emisiji je otac Oliver Subotić, načelnik Centra za proučavanje i upotrebu savremenih tehnologija Srpske pravoslavne crkve

Razgovor vodio: novinar Radomir Vučić, tehnički uredio: Nenad Badovinac.

*  *  *

NAPOMENA: Svoje komentare na emisiju možete slati na meil vgavrilo@gmail.com

KOMENTARI SA FEJSBUK PROFILA O.GAVRILA

LJiljana Botić Vilotić
Blagoslovite,oče Gavrilo! Uživala sam slušajući emisiju,hvala lijepo.Evanđeljski pristup ,je odgovor na mnoge naše probleme s kojima se susrećemo.
Vujadin Vidanović
Bog blagoslovio Vas oče Gavrilo,bratsvo manastira i emisiju,pozdrav svako dobro Vam želim
Saša Lazić
Vrlo poučno i dušekorisno...