JELENA ERMAKOVA ZARIČNAJA U EMISIJI “MALA CRKVA”

<<< POSLUŠAJTE CELU EMISIJU

Jelena Ermakova Zaričnaja rođena je u Ust Kamenogorsku u Sibiru a danas živi u Zagrebu. Jelena je novinar, prevodilac, puno radi i puno putuje ali kaže da joj je najlepše kada dođe u manastir Lepavinu, to joj je prava kuća u koju s radošću ide. Ispričaće nam o boravku u manastiru i razgovorima sa arh. Gavrilom i njegovom internet poslanju.Govori o. Vasiliju o. Marku, o Teofanu, iskušeniku Vladimiru. Govori o detinjstvu u Sibiru, o njenom bogotražiteljskom putu.

„Radost je kada nešto u manastiru uradite, pomognete, onda shvatite da je to i vaša kuća“, kaže Jelena Ermakova Zaričnaja koja danas živi u Zagrebu a rođena je u Ust Kamenogorsku u Sibiru.

Emisija "Mala Crkva" radio SLOVO LJUBVE, nedelja, 1. april u 19 časova,

internet adresa www.slovoljubve.com
RADIO SLOVO LJUBVE 107,3 MHz

KOMENTARI SA FEJSBUK PROFILA O.GAVRILA

o.Gavrilo
NAJAVA ZA EMISIJU MALA CRKVA RADIO SLOVO LJUBVE, 107,3 MHz

Emisija "Mala Crkva" radio SLOVO LJUBVE, nedelja, 1. april u 19 časova, internet adresa www.slovoljubve.com
Dunja Neda
Pomaže Bog,oče Gavrilo!Pomaže Bog Bratiji Manastira! Hvala Vam za ovu najavu koju ćemo slušati, a po volji Božijoj. Svako Vam dobro od Gospoda i Presvete Majke! Amin! Bože daj!
Zlata Bogdanovic
Lepa je, neka je živa i zdrava!
LJiljana Botić Vilotić
Blagoslovite oče Gavrilo! Izbor teme mi se dopada i iskreno se nadam da će te nam postaviti link nakon održane emisije. Da mi koji nismo u mogućnosti biti uz kompjuter u najavljeno vrijeme emisije ,možemo saslušati emisiju kada nađemo slobodnog vremena.