KOMENTARI NA EMISIJU RADIO BLAGOVESTI SA PROFILA O.GAVRILA NA FEJSBUKU (CCCI)

VEČERAS, 10. MARTA, U 21:30 ČASOVA NA RADIO BLAGOVESTI
PREDAVANJE ARHIMANDRITA ALEKSEJA(BOGIĆEVIĆA)

Predavanje koje je Arhimandrit Aleksej (Bogićević), iguman manastira Sv. Luke u Bošnjanima, održao u parohijskom domu pri crkvi Uspenija Presvete Bogorodice u Cirihu.

Zlata Petrović hvala Bogu, jedva cekam

Ana Mamic Slava Bogu, divno predavanje. Hvala oce Gavrilo! Blagoslovite!

Stamenko Mijatović Pomaže Bog Oče , večerašnju besedu oca Alekseja trebalo bi slušati sedmično bar jednom ako već nemamo vremena svaki dan . Tako jednostavno i prijemčivo za sve, bilo duhovno "jake" ili "slabe" kao i za one koji tek ulaze u vjeru. Hvala vam i svako dobro od Gospoda vama i vašoj bratiji.

Svetlana Ležaić Pomaže Bog oče Gavrilo, divna i poučna beseda, puna topline i ljubavi. Ja se i nasmejah na par opaski oca Alekseja i rastužih kad pomislim koliko nas ubi neznanje.
Svako dobro od Boga i pomenite me u svojim molitvama.

Statistika slušanosti Radio Blagovesti:

Pomaže Bog, večeras 10.03.2011 na Radio Blagovesti bilo je 173 priključenih kompjutera, i to iz Bosne 56, Srbije 53, Hrvatske 14, Nepoznato 10, Nemačke 9, Austrije 7, Makedonije 7, Amerike 3, Slovenije 3, Švajcarske 2, Crne Gore 2, Engleske 1, Italije 1, Kanade 1, Švedske 1, Holandije 1, Norveške 1, Španije 1.
Radio Blagovesti: http://www.manastir-lepavina.org/stranica.php?id=18,
Februar: 2.268.842 učitavanja sajta Manastira Lepavine