ЧОВЕК И МАГАРАЦ      A-   A+

Љиљана Ботић Вилотић
Благословите,оче Гаврило! Самовоља ,нас обично води у пропаст.
Зденка Степаноски
СА ПОСТОВАЊЕМ БЛАГОСЛОВ
Саша Лазић
Господ је једини прави пут..
Ана Стојановић Јанковић
Помазе Бог оце, назалост сви паметујемо и правимо велике греске тј. идемо у пропаст. Назалост , цркве су нам све празније, а за дуси и да не прицам, не постујемо празнике, постове, Свету НЕДЕЉУ, И ПОСЛЕ СЕ ПИТАМО СТА НАС ЈЕ СНАСЛО, ЗАСТО БАС НАС.
Лела Новаковиц
У срцу носис Бога и послусај ста ти казе,Бог је увек са тобом само га кроз велику Веру мозес цути,никад те неце уцити злу вец само добром
Нада Мирцета
...Бог Вас благословио оце, Гаврило. Врујем да Вас је сами Бог послао на овај интернет...свакоме је потребан искусан и богобојазљив духовник...да нас поуцава сваком добру...Хвала...Слава Богу!
Вера Дједовиц
ИМА НАС ТАКВИХ ВЕОМА ПУНО НАЖАЛОСТ
Драган Јовановиц-гагац
Проблем је само сто данас сви мисле да су мудри и да могу да деле савете другима а исте не прихватају!
Драгица Радаковић
назалост сви смо понекад тврдоглави ,,,
Дусан Велицковиц
Мгарци су дивне животиње које на ледјима носе крст и које су Исуса унеле у Јерусалим. Прича је поучна али ми је жао што се синоним тврдоглав и негативне особине везаује за оду дивну Библијску животињу која је осликана у сваком Христовом храму..
Татјана Трниниц Маке Уп
Али није ни сваки савет искрен нити мудар тако да......некад је и то магаре у праву ;)

Прочитано: 2369 пута

Број посјета од 11. Априла 2012. године