МУДРА ИЗРЕКА      A-   A+

Натаса Шкипина Пантиц
Мој тата 12 и као поаледица мождани удар или као опомена само Господ зна
Диана Ђорђевић
Моја мама је досла на крају до ампутације на обе ноге ....инаце је сецерас преко 15г
Александар Бекић
У праву сте Оце, на залост тих 'ситница' има јако пуно. Потребна је велика духовна снага одупрети се томе.
Вујадин Видановић
ГОсподи помилуј
Диана Ђорђевић
Марија Марковиц
Прије двадесет година сам имала у неколико наврата тешки панкреатитис као посљедицу опериране жући. Уз снажну потпору мојих ближњих и пријатеља, а надасве божју, шећер је перзистирао на граници повишеног. Сад је већ гуштерача исцрпљена, али задовољна сам што је добро трајало и толико дуго. Вама оче желим добро или бар задовољавајуће стање. Нисмо се срели, али сам једном посјетила Манастир Лепавину.
Миона Рајиц
И мени је манастир Лепавина пуно помогло за здравље. Хвала Богу :)
Оливера Даниловић-Рађа
Анђелка Марјановић
манастир лепавина рај за душу
Бранка Крнета
:))))) Оце Гаврило срецан и Богом благословен празник Видовдан зелим вама, братији и свима.
НемањаиДанијела Младеновиц
Када је једна наставница биологије испитивала полазнике једне школе за одрасле у Крагујевцу, од чега се добија шећер (мислећи на шећерну репу), они су одговорили:" Како од чега, па од стреса!"
Кусаковиц Рада
јаста нецемо висе <3 <3 <3
Виолета Дамњановиц
И ја сам себи рекла да се висе нецу нервирати. Здравље је најпреце то видимо тек кад нам се несто деси.
Владан Биљана Јоксимовиц
како да се не нервирас кад гледас сопственим оцима неправду а кад им казес да гресе да неваља ста раде да помисле мало на БОГА гледају те попреко
Натаса Илиц Миловац
Рекло би се да сви теорију знамо, али у пракси... Изгледа закажемо. Хвала Оче и чувајте се.
(ова тема има 7096 посета)

Прочитано: 3035 пута

Број посјета од 11. Априла 2012. године